Luchthavencod

ZIG

Ziguinchor Airport
ICAO: GOGG

Over Luchthaven Ziguinchor Airport

Ziguinchor Airport (IATA: ZIG, ICAO: GOGG) is een luchthaven in Ziguinchor, Senegal.

De luchthaven opereert in de tijdzone Africa/Dakar. CoΓΆrdinaten: breedte 12.5556, lengte -16.2818. De dichtstbijzijnde luchthavens zijn CSK (Cap Skiring, 53.7 km), BJL (Banjul, 95.8 km), OXB (Bissau, 100.3 km), KDA (Kolda, 147.5 km), BQE (Bubaque, 148 km).

Of u nu een reiziger, piloot of luchtvaartliefhebber bent, deze pagina biedt uitgebreide informatie over luchthaven ZIG.

Lokale Tijd
Loading...
Africa/Dakar
Huidig Weer
Loading...
In Ziguinchor
Locatie
Ziguinchor
Senegal
CoΓΆrdinaten
12.5556, -16.2818

πŸ• Tijdzone Vergelijking

Uw Lokale Tijd
--:--
⇄
Luchthaven Tijd (ZIG)
--:--

Luchthaven Locatie

Veelgestelde Vragen β€” ZIG

In welke stad ligt luchthaven ZIG?

Ziguinchor Airport (ZIG) bevindt zich in Ziguinchor, Senegal.

Wat is de ICAO-code voor Ziguinchor Airport?

De ICAO-code voor Ziguinchor Airport is GOGG.

Waar bevindt zich ZIG?

ZIG bevindt zich op breedtegraad 12.5556 en lengtegraad -16.281799 in Ziguinchor, Senegal.

In welke tijdzone ligt luchthaven ZIG?

Ziguinchor Airport bevindt zich in tijdzone Africa/Dakar.

Waar staat luchthavencod ZIG voor?

De IATA-code ZIG is de identificatie voor Ziguinchor Airport.

Wat is het verschil tussen ZIG en GOGG?

ZIG is de IATA-code (3 letters) en GOGG de ICAO-code (4 letters) voor Ziguinchor Airport.

Hoe is het weer op luchthaven ZIG?

Bekijk de huidige weersomstandigheden bovenaan deze pagina.

Welke luchthavens zijn in de buurt van ZIG?

De dichtstbijzijnde luchthavens bij ZIG zijn: CSK (Cap Skiring, 53.7 km), BJL (Banjul, 95.8 km), OXB (Bissau, 100.3 km), KDA (Kolda, 147.5 km), BQE (Bubaque, 148 km).