Luchthavencod

VLV

Dr. Antonio Nicolás Briceño Airport
ICAO: SVVL

Over Luchthaven Dr. Antonio Nicolás Briceño Airport

Dr. Antonio Nicolás Briceño Airport (IATA: VLV, ICAO: SVVL) is een luchthaven in Valera, Venezuela.

De luchthaven opereert in de tijdzone America/Caracas. Coördinaten: breedte 9.3405, lengte -70.5841. De dichtstbijzijnde luchthavens zijn BNS (Barinas, 90.3 km), GUQ (Guanare, 97.4 km), MRD (Merida, 105.5 km), VCR (Carora, 108.9 km), VIG (El Vigía, 143.7 km).

Of u nu een reiziger, piloot of luchtvaartliefhebber bent, deze pagina biedt uitgebreide informatie over luchthaven VLV.

Lokale Tijd
Loading...
America/Caracas
Huidig Weer
Loading...
In Valera
Locatie
Valera
Venezuela
Coördinaten
9.3405, -70.5841

🕐 Tijdzone Vergelijking

Uw Lokale Tijd
--:--
Luchthaven Tijd (VLV)
--:--

Luchthaven Locatie

Veelgestelde Vragen — VLV

In welke stad ligt luchthaven VLV?

Dr. Antonio Nicolás Briceño Airport (VLV) bevindt zich in Valera, Venezuela.

Wat is de ICAO-code voor Dr. Antonio Nicolás Briceño Airport?

De ICAO-code voor Dr. Antonio Nicolás Briceño Airport is SVVL.

Waar bevindt zich VLV?

VLV bevindt zich op breedtegraad 9.34047794342041 en lengtegraad -70.58406066894531 in Valera, Venezuela.

In welke tijdzone ligt luchthaven VLV?

Dr. Antonio Nicolás Briceño Airport bevindt zich in tijdzone America/Caracas.

Waar staat luchthavencod VLV voor?

De IATA-code VLV is de identificatie voor Dr. Antonio Nicolás Briceño Airport.

Wat is het verschil tussen VLV en SVVL?

VLV is de IATA-code (3 letters) en SVVL de ICAO-code (4 letters) voor Dr. Antonio Nicolás Briceño Airport.

Hoe is het weer op luchthaven VLV?

Bekijk de huidige weersomstandigheden bovenaan deze pagina.

Welke luchthavens zijn in de buurt van VLV?

De dichtstbijzijnde luchthavens bij VLV zijn: BNS (Barinas, 90.3 km), GUQ (Guanare, 97.4 km), MRD (Merida, 105.5 km), VCR (Carora, 108.9 km), VIG (El Vigía, 143.7 km).