Luchthavencod

UET

Quetta International Airport
ICAO: OPQT

Over Luchthaven Quetta International Airport

Quetta International Airport (IATA: UET, ICAO: OPQT) is een luchthaven in Quetta, Pakistan.

De luchthaven opereert in de tijdzone Asia/Karachi. CoΓΆrdinaten: breedte 30.2514, lengte 66.9378. De dichtstbijzijnde luchthavens zijn KDH (Kandahar, 174 km).

Of u nu een reiziger, piloot of luchtvaartliefhebber bent, deze pagina biedt uitgebreide informatie over luchthaven UET.

Lokale Tijd
Loading...
Asia/Karachi
Huidig Weer
Loading...
In Quetta
Locatie
Quetta
Pakistan
CoΓΆrdinaten
30.2514, 66.9378

πŸ• Tijdzone Vergelijking

Uw Lokale Tijd
--:--
⇄
Luchthaven Tijd (UET)
--:--

Luchthaven Locatie

Veelgestelde Vragen β€” UET

In welke stad ligt luchthaven UET?

Quetta International Airport (UET) bevindt zich in Quetta, Pakistan.

Wat is de ICAO-code voor Quetta International Airport?

De ICAO-code voor Quetta International Airport is OPQT.

Waar bevindt zich UET?

UET bevindt zich op breedtegraad 30.251399993896484 en lengtegraad 66.93779754638672 in Quetta, Pakistan.

In welke tijdzone ligt luchthaven UET?

Quetta International Airport bevindt zich in tijdzone Asia/Karachi.

Waar staat luchthavencod UET voor?

De IATA-code UET is de identificatie voor Quetta International Airport.

Wat is het verschil tussen UET en OPQT?

UET is de IATA-code (3 letters) en OPQT de ICAO-code (4 letters) voor Quetta International Airport.

Hoe is het weer op luchthaven UET?

Bekijk de huidige weersomstandigheden bovenaan deze pagina.

Welke luchthavens zijn in de buurt van UET?

De dichtstbijzijnde luchthavens bij UET zijn: KDH (Kandahar, 174 km).