Luchthavencod

TGD

Podgorica Airport
ICAO: LYPG

Over Luchthaven Podgorica Airport

Podgorica Airport (IATA: TGD, ICAO: LYPG) is een luchthaven in Podgorica, Montenegro.

De luchthaven opereert in de tijdzone Europe/Podgorica. CoΓΆrdinaten: breedte 42.3594, lengte 19.2519. De dichtstbijzijnde luchthavens zijn TIV (Tivat, 43.7 km), DBV (Dubrovnik, 83.8 km), TIA (Tirana, 112 km), PRN (Pristina, 148.2 km), OMO (Mostar, 153.9 km).

Of u nu een reiziger, piloot of luchtvaartliefhebber bent, deze pagina biedt uitgebreide informatie over luchthaven TGD.

Lokale Tijd
Loading...
Europe/Podgorica
Huidig Weer
Loading...
In Podgorica
Locatie
Podgorica
Montenegro
CoΓΆrdinaten
42.3594, 19.2519

πŸ• Tijdzone Vergelijking

Uw Lokale Tijd
--:--
⇄
Luchthaven Tijd (TGD)
--:--

Luchthaven Locatie

Veelgestelde Vragen β€” TGD

In welke stad ligt luchthaven TGD?

Podgorica Airport (TGD) bevindt zich in Podgorica, Montenegro.

Wat is de ICAO-code voor Podgorica Airport?

De ICAO-code voor Podgorica Airport is LYPG.

Waar bevindt zich TGD?

TGD bevindt zich op breedtegraad 42.359402 en lengtegraad 19.2519 in Podgorica, Montenegro.

In welke tijdzone ligt luchthaven TGD?

Podgorica Airport bevindt zich in tijdzone Europe/Podgorica.

Waar staat luchthavencod TGD voor?

De IATA-code TGD is de identificatie voor Podgorica Airport.

Wat is het verschil tussen TGD en LYPG?

TGD is de IATA-code (3 letters) en LYPG de ICAO-code (4 letters) voor Podgorica Airport.

Hoe is het weer op luchthaven TGD?

Bekijk de huidige weersomstandigheden bovenaan deze pagina.

Welke luchthavens zijn in de buurt van TGD?

De dichtstbijzijnde luchthavens bij TGD zijn: TIV (Tivat, 43.7 km), DBV (Dubrovnik, 83.8 km), TIA (Tirana, 112 km), PRN (Pristina, 148.2 km), OMO (Mostar, 153.9 km).