Luchthavencod

SRJ

Capitán Av. German Quiroga G. Airport
ICAO: SLSB

Over Luchthaven Capitán Av. German Quiroga G. Airport

Capitán Av. German Quiroga G. Airport (IATA: SRJ, ICAO: SLSB) is een luchthaven in San Borja, Bolivia.

De luchthaven opereert in de tijdzone America/La_Paz. Coördinaten: breedte -14.8592, lengte -66.7375. De dichtstbijzijnde luchthavens zijn REY (Reyes, 90.5 km), RBQ (Rerrenabaque, 94.7 km), SBL (Santa Ana, 185.9 km), TDD (Trinidad, 195.6 km).

Of u nu een reiziger, piloot of luchtvaartliefhebber bent, deze pagina biedt uitgebreide informatie over luchthaven SRJ.

Lokale Tijd
Loading...
America/La_Paz
Huidig Weer
Loading...
In San Borja
Locatie
San Borja
Bolivia
Coördinaten
-14.8592, -66.7375

🕐 Tijdzone Vergelijking

Uw Lokale Tijd
--:--
Luchthaven Tijd (SRJ)
--:--

Luchthaven Locatie

Veelgestelde Vragen — SRJ

In welke stad ligt luchthaven SRJ?

Capitán Av. German Quiroga G. Airport (SRJ) bevindt zich in San Borja, Bolivia.

Wat is de ICAO-code voor Capitán Av. German Quiroga G. Airport?

De ICAO-code voor Capitán Av. German Quiroga G. Airport is SLSB.

Waar bevindt zich SRJ?

SRJ bevindt zich op breedtegraad -14.859199523925781 en lengtegraad -66.73750305175781 in San Borja, Bolivia.

In welke tijdzone ligt luchthaven SRJ?

Capitán Av. German Quiroga G. Airport bevindt zich in tijdzone America/La_Paz.

Waar staat luchthavencod SRJ voor?

De IATA-code SRJ is de identificatie voor Capitán Av. German Quiroga G. Airport.

Wat is het verschil tussen SRJ en SLSB?

SRJ is de IATA-code (3 letters) en SLSB de ICAO-code (4 letters) voor Capitán Av. German Quiroga G. Airport.

Hoe is het weer op luchthaven SRJ?

Bekijk de huidige weersomstandigheden bovenaan deze pagina.

Welke luchthavens zijn in de buurt van SRJ?

De dichtstbijzijnde luchthavens bij SRJ zijn: REY (Reyes, 90.5 km), RBQ (Rerrenabaque, 94.7 km), SBL (Santa Ana, 185.9 km), TDD (Trinidad, 195.6 km).