Luchthavencod

SOB

Sármellék International Airport
ICAO: LHSM

Over Luchthaven Sármellék International Airport

Sármellék International Airport (IATA: SOB, ICAO: LHSM) is een luchthaven in Sármellék, Hungary.

De luchthaven opereert in de tijdzone Europe/Budapest. Coördinaten: breedte 46.6864, lengte 17.1591. De dichtstbijzijnde luchthavens zijn TZR (Columbus, 66.5 km), PEV (Pécs-Pogány, 113.5 km), MBX (Maribor, 114.9 km), ZAG (Zagreb, 134.3 km), GRZ (Graz, 135.1 km).

Of u nu een reiziger, piloot of luchtvaartliefhebber bent, deze pagina biedt uitgebreide informatie over luchthaven SOB.

Lokale Tijd
Loading...
Europe/Budapest
Huidig Weer
Loading...
In Sármellék
Locatie
Sármellék
Hungary
Coördinaten
46.6864, 17.1591

🕐 Tijdzone Vergelijking

Uw Lokale Tijd
--:--
Luchthaven Tijd (SOB)
--:--

Luchthaven Locatie

Veelgestelde Vragen — SOB

In welke stad ligt luchthaven SOB?

Sármellék International Airport (SOB) bevindt zich in Sármellék, Hungary.

Wat is de ICAO-code voor Sármellék International Airport?

De ICAO-code voor Sármellék International Airport is LHSM.

Waar bevindt zich SOB?

SOB bevindt zich op breedtegraad 46.686391 en lengtegraad 17.159084 in Sármellék, Hungary.

In welke tijdzone ligt luchthaven SOB?

Sármellék International Airport bevindt zich in tijdzone Europe/Budapest.

Waar staat luchthavencod SOB voor?

De IATA-code SOB is de identificatie voor Sármellék International Airport.

Wat is het verschil tussen SOB en LHSM?

SOB is de IATA-code (3 letters) en LHSM de ICAO-code (4 letters) voor Sármellék International Airport.

Hoe is het weer op luchthaven SOB?

Bekijk de huidige weersomstandigheden bovenaan deze pagina.

Welke luchthavens zijn in de buurt van SOB?

De dichtstbijzijnde luchthavens bij SOB zijn: TZR (Columbus, 66.5 km), PEV (Pécs-Pogány, 113.5 km), MBX (Maribor, 114.9 km), ZAG (Zagreb, 134.3 km), GRZ (Graz, 135.1 km).