Luchthavencod

NVP

Novo Aripuanã Airport
ICAO: SWNA

Over Luchthaven Novo Aripuanã Airport

Novo Aripuanã Airport (IATA: NVP, ICAO: SWNA) is een luchthaven in Novo Aripuana, Brazil.

De luchthaven opereert in de tijdzone America/Boa_Vista. Coördinaten: breedte -5.1180, lengte -60.3649. De dichtstbijzijnde luchthavens zijn RBB (Borba, 115.8 km), MNX (Manicore, 127.1 km).

Of u nu een reiziger, piloot of luchtvaartliefhebber bent, deze pagina biedt uitgebreide informatie over luchthaven NVP.

Lokale Tijd
Loading...
America/Boa_Vista
Huidig Weer
Loading...
In Novo Aripuana
Locatie
Novo Aripuana
Brazil
Coördinaten
-5.1180, -60.3649

🕐 Tijdzone Vergelijking

Uw Lokale Tijd
--:--
Luchthaven Tijd (NVP)
--:--

Luchthaven Locatie

Veelgestelde Vragen — NVP

In welke stad ligt luchthaven NVP?

Novo Aripuanã Airport (NVP) bevindt zich in Novo Aripuana, Brazil.

Wat is de ICAO-code voor Novo Aripuanã Airport?

De ICAO-code voor Novo Aripuanã Airport is SWNA.

Waar bevindt zich NVP?

NVP bevindt zich op breedtegraad -5.118030071258545 en lengtegraad -60.364898681640625 in Novo Aripuana, Brazil.

In welke tijdzone ligt luchthaven NVP?

Novo Aripuanã Airport bevindt zich in tijdzone America/Boa_Vista.

Waar staat luchthavencod NVP voor?

De IATA-code NVP is de identificatie voor Novo Aripuanã Airport.

Wat is het verschil tussen NVP en SWNA?

NVP is de IATA-code (3 letters) en SWNA de ICAO-code (4 letters) voor Novo Aripuanã Airport.

Hoe is het weer op luchthaven NVP?

Bekijk de huidige weersomstandigheden bovenaan deze pagina.

Welke luchthavens zijn in de buurt van NVP?

De dichtstbijzijnde luchthavens bij NVP zijn: RBB (Borba, 115.8 km), MNX (Manicore, 127.1 km).