Luchthavencod

NIP

Jacksonville Naval Air Station (Towers Field)
ICAO: KNIP

Over Luchthaven Jacksonville Naval Air Station (Towers Field)

Jacksonville Naval Air Station (Towers Field) (IATA: NIP, ICAO: KNIP) is een luchthaven in Jacksonville, United States.

De luchthaven opereert in de tijdzone America/New_York. CoΓΆrdinaten: breedte 30.2358, lengte -81.6806. De dichtstbijzijnde luchthavens zijn VQQ (Jacksonville, 18.9 km), CRG (Jacksonville, 19.5 km), JAX (Jacksonville, 28.7 km), NRB (Mayport, 30 km), UST (St. Augustine Airport, 45 km).

Of u nu een reiziger, piloot of luchtvaartliefhebber bent, deze pagina biedt uitgebreide informatie over luchthaven NIP.

Lokale Tijd
Loading...
America/New_York
Huidig Weer
Loading...
In Jacksonville
Locatie
Jacksonville
United States
CoΓΆrdinaten
30.2358, -81.6806

πŸ• Tijdzone Vergelijking

Uw Lokale Tijd
--:--
⇄
Luchthaven Tijd (NIP)
--:--

Luchthaven Locatie

Veelgestelde Vragen β€” NIP

In welke stad ligt luchthaven NIP?

Jacksonville Naval Air Station (Towers Field) (NIP) bevindt zich in Jacksonville, United States.

Wat is de ICAO-code voor Jacksonville Naval Air Station (Towers Field)?

De ICAO-code voor Jacksonville Naval Air Station (Towers Field) is KNIP.

Waar bevindt zich NIP?

NIP bevindt zich op breedtegraad 30.2358 en lengtegraad -81.680603 in Jacksonville, United States.

In welke tijdzone ligt luchthaven NIP?

Jacksonville Naval Air Station (Towers Field) bevindt zich in tijdzone America/New_York.

Waar staat luchthavencod NIP voor?

De IATA-code NIP is de identificatie voor Jacksonville Naval Air Station (Towers Field).

Wat is het verschil tussen NIP en KNIP?

NIP is de IATA-code (3 letters) en KNIP de ICAO-code (4 letters) voor Jacksonville Naval Air Station (Towers Field).

Hoe is het weer op luchthaven NIP?

Bekijk de huidige weersomstandigheden bovenaan deze pagina.

Welke luchthavens zijn in de buurt van NIP?

De dichtstbijzijnde luchthavens bij NIP zijn: VQQ (Jacksonville, 18.9 km), CRG (Jacksonville, 19.5 km), JAX (Jacksonville, 28.7 km), NRB (Mayport, 30 km), UST (St. Augustine Airport, 45 km).