Luchthavencod

LSY

Lismore Airport
ICAO: YLIS

Over Luchthaven Lismore Airport

Lismore Airport (IATA: LSY, ICAO: YLIS) is een luchthaven in Lismore, Australia.

De luchthaven opereert in de tijdzone Australia/Sydney. CoΓΆrdinaten: breedte -28.8303, lengte 153.2600. De dichtstbijzijnde luchthavens zijn BNK (Ballina Byron Bay, 29.4 km), OOL (Coolangatta, 77.8 km), GFN (Grafton, 105.7 km), ACF (Brisbane, 142.3 km), BNE (Brisbane, 161.4 km).

Of u nu een reiziger, piloot of luchtvaartliefhebber bent, deze pagina biedt uitgebreide informatie over luchthaven LSY.

Lokale Tijd
Loading...
Australia/Sydney
Huidig Weer
Loading...
In Lismore
Locatie
Lismore
Australia
CoΓΆrdinaten
-28.8303, 153.2600

πŸ• Tijdzone Vergelijking

Uw Lokale Tijd
--:--
⇄
Luchthaven Tijd (LSY)
--:--

Luchthaven Locatie

Veelgestelde Vragen β€” LSY

In welke stad ligt luchthaven LSY?

Lismore Airport (LSY) bevindt zich in Lismore, Australia.

Wat is de ICAO-code voor Lismore Airport?

De ICAO-code voor Lismore Airport is YLIS.

Waar bevindt zich LSY?

LSY bevindt zich op breedtegraad -28.8302993774 en lengtegraad 153.259994507 in Lismore, Australia.

In welke tijdzone ligt luchthaven LSY?

Lismore Airport bevindt zich in tijdzone Australia/Sydney.

Waar staat luchthavencod LSY voor?

De IATA-code LSY is de identificatie voor Lismore Airport.

Wat is het verschil tussen LSY en YLIS?

LSY is de IATA-code (3 letters) en YLIS de ICAO-code (4 letters) voor Lismore Airport.

Hoe is het weer op luchthaven LSY?

Bekijk de huidige weersomstandigheden bovenaan deze pagina.

Welke luchthavens zijn in de buurt van LSY?

De dichtstbijzijnde luchthavens bij LSY zijn: BNK (Ballina Byron Bay, 29.4 km), OOL (Coolangatta, 77.8 km), GFN (Grafton, 105.7 km), ACF (Brisbane, 142.3 km), BNE (Brisbane, 161.4 km).