Luchthavencod

LIP

Lins Airport
ICAO: SBLN

Over Luchthaven Lins Airport

Lins Airport (IATA: LIP, ICAO: SBLN) is een luchthaven in Lins, Brazil.

De luchthaven opereert in de tijdzone America/Sao_Paulo. Coördinaten: breedte -21.6640, lengte -49.7305. De dichtstbijzijnde luchthavens zijn MII (Marília, 62.6 km), JTC (Bauru, 89.7 km), ARU (Aracatuba, 92.4 km), SJP (Sao Jose Do Rio Preto, 100 km), BAU (Bauru, 103 km).

Of u nu een reiziger, piloot of luchtvaartliefhebber bent, deze pagina biedt uitgebreide informatie over luchthaven LIP.

Lokale Tijd
Loading...
America/Sao_Paulo
Huidig Weer
Loading...
In Lins
Locatie
Lins
Brazil
Coördinaten
-21.6640, -49.7305

🕐 Tijdzone Vergelijking

Uw Lokale Tijd
--:--
Luchthaven Tijd (LIP)
--:--

Luchthaven Locatie

Veelgestelde Vragen — LIP

In welke stad ligt luchthaven LIP?

Lins Airport (LIP) bevindt zich in Lins, Brazil.

Wat is de ICAO-code voor Lins Airport?

De ICAO-code voor Lins Airport is SBLN.

Waar bevindt zich LIP?

LIP bevindt zich op breedtegraad -21.663999557495 en lengtegraad -49.730499267578 in Lins, Brazil.

In welke tijdzone ligt luchthaven LIP?

Lins Airport bevindt zich in tijdzone America/Sao_Paulo.

Waar staat luchthavencod LIP voor?

De IATA-code LIP is de identificatie voor Lins Airport.

Wat is het verschil tussen LIP en SBLN?

LIP is de IATA-code (3 letters) en SBLN de ICAO-code (4 letters) voor Lins Airport.

Hoe is het weer op luchthaven LIP?

Bekijk de huidige weersomstandigheden bovenaan deze pagina.

Welke luchthavens zijn in de buurt van LIP?

De dichtstbijzijnde luchthavens bij LIP zijn: MII (Marília, 62.6 km), JTC (Bauru, 89.7 km), ARU (Aracatuba, 92.4 km), SJP (Sao Jose Do Rio Preto, 100 km), BAU (Bauru, 103 km).