Luchthavencod

LFR

La Fria Airport
ICAO: SVLF

Over Luchthaven La Fria Airport

La Fria Airport (IATA: LFR, ICAO: SVLF) is een luchthaven in La Fria, Venezuela.

De luchthaven opereert in de tijdzone America/Caracas. Coördinaten: breedte 8.2392, lengte -72.2710. De dichtstbijzijnde luchthavens zijn CUC (Cucuta, 43.6 km), SVZ (San Antonio, 48 km), SCI (San Cristobal, 49.3 km), VIG (El Vigía, 78.5 km), STD (Santo Domingo, 79.3 km).

Of u nu een reiziger, piloot of luchtvaartliefhebber bent, deze pagina biedt uitgebreide informatie over luchthaven LFR.

Lokale Tijd
Loading...
America/Caracas
Huidig Weer
Loading...
In La Fria
Locatie
La Fria
Venezuela
Coördinaten
8.2392, -72.2710

🕐 Tijdzone Vergelijking

Uw Lokale Tijd
--:--
Luchthaven Tijd (LFR)
--:--

Luchthaven Locatie

Veelgestelde Vragen — LFR

In welke stad ligt luchthaven LFR?

La Fria Airport (LFR) bevindt zich in La Fria, Venezuela.

Wat is de ICAO-code voor La Fria Airport?

De ICAO-code voor La Fria Airport is SVLF.

Waar bevindt zich LFR?

LFR bevindt zich op breedtegraad 8.239167213439941 en lengtegraad -72.27102661132812 in La Fria, Venezuela.

In welke tijdzone ligt luchthaven LFR?

La Fria Airport bevindt zich in tijdzone America/Caracas.

Waar staat luchthavencod LFR voor?

De IATA-code LFR is de identificatie voor La Fria Airport.

Wat is het verschil tussen LFR en SVLF?

LFR is de IATA-code (3 letters) en SVLF de ICAO-code (4 letters) voor La Fria Airport.

Hoe is het weer op luchthaven LFR?

Bekijk de huidige weersomstandigheden bovenaan deze pagina.

Welke luchthavens zijn in de buurt van LFR?

De dichtstbijzijnde luchthavens bij LFR zijn: CUC (Cucuta, 43.6 km), SVZ (San Antonio, 48 km), SCI (San Cristobal, 49.3 km), VIG (El Vigía, 78.5 km), STD (Santo Domingo, 79.3 km).