Luchthavencod

JIK

Ikaria Airport
ICAO: LGIK

Over Luchthaven Ikaria Airport

Ikaria Airport (IATA: JIK, ICAO: LGIK) is een luchthaven in Ikaria, Greece.

De luchthaven opereert in de tijdzone Europe/Athens. CoΓΆrdinaten: breedte 37.6827, lengte 26.3471. De dichtstbijzijnde luchthavens zijn SMI (Samos, 49.7 km), LRS (Leros, 68.3 km), JKH (Chios, 75.6 km), JMK (Mykonos, 92.3 km), JKL (Kalymnos, 95.7 km).

Of u nu een reiziger, piloot of luchtvaartliefhebber bent, deze pagina biedt uitgebreide informatie over luchthaven JIK.

Lokale Tijd
Loading...
Europe/Athens
Huidig Weer
Loading...
In Ikaria
Locatie
Ikaria
Greece
CoΓΆrdinaten
37.6827, 26.3471

πŸ• Tijdzone Vergelijking

Uw Lokale Tijd
--:--
⇄
Luchthaven Tijd (JIK)
--:--

Luchthaven Locatie

Veelgestelde Vragen β€” JIK

In welke stad ligt luchthaven JIK?

Ikaria Airport (JIK) bevindt zich in Ikaria, Greece.

Wat is de ICAO-code voor Ikaria Airport?

De ICAO-code voor Ikaria Airport is LGIK.

Waar bevindt zich JIK?

JIK bevindt zich op breedtegraad 37.6827011108 en lengtegraad 26.3470993042 in Ikaria, Greece.

In welke tijdzone ligt luchthaven JIK?

Ikaria Airport bevindt zich in tijdzone Europe/Athens.

Waar staat luchthavencod JIK voor?

De IATA-code JIK is de identificatie voor Ikaria Airport.

Wat is het verschil tussen JIK en LGIK?

JIK is de IATA-code (3 letters) en LGIK de ICAO-code (4 letters) voor Ikaria Airport.

Hoe is het weer op luchthaven JIK?

Bekijk de huidige weersomstandigheden bovenaan deze pagina.

Welke luchthavens zijn in de buurt van JIK?

De dichtstbijzijnde luchthavens bij JIK zijn: SMI (Samos, 49.7 km), LRS (Leros, 68.3 km), JKH (Chios, 75.6 km), JMK (Mykonos, 92.3 km), JKL (Kalymnos, 95.7 km).