Luchthavencod

FRO

Florø Airport
ICAO: ENFL

Over Luchthaven Florø Airport

Florø Airport (IATA: FRO, ICAO: ENFL) is een luchthaven in Floro, Norway.

De luchthaven opereert in de tijdzone Europe/Oslo. Coördinaten: breedte 61.5836, lengte 5.0247. De dichtstbijzijnde luchthavens zijn SDN (Sandane, 63.2 km), HOV (Orsta-Volda, 86.1 km), SOG (Sogndal, 122.2 km), AES (Alesund, 122.9 km), BGO (Bergen, 143.8 km).

Of u nu een reiziger, piloot of luchtvaartliefhebber bent, deze pagina biedt uitgebreide informatie over luchthaven FRO.

Lokale Tijd
Loading...
Europe/Oslo
Huidig Weer
Loading...
In Floro
Locatie
Floro
Norway
Coördinaten
61.5836, 5.0247

🕐 Tijdzone Vergelijking

Uw Lokale Tijd
--:--
Luchthaven Tijd (FRO)
--:--

Luchthaven Locatie

Veelgestelde Vragen — FRO

In welke stad ligt luchthaven FRO?

Florø Airport (FRO) bevindt zich in Floro, Norway.

Wat is de ICAO-code voor Florø Airport?

De ICAO-code voor Florø Airport is ENFL.

Waar bevindt zich FRO?

FRO bevindt zich op breedtegraad 61.583599090576 en lengtegraad 5.0247201919556 in Floro, Norway.

In welke tijdzone ligt luchthaven FRO?

Florø Airport bevindt zich in tijdzone Europe/Oslo.

Waar staat luchthavencod FRO voor?

De IATA-code FRO is de identificatie voor Florø Airport.

Wat is het verschil tussen FRO en ENFL?

FRO is de IATA-code (3 letters) en ENFL de ICAO-code (4 letters) voor Florø Airport.

Hoe is het weer op luchthaven FRO?

Bekijk de huidige weersomstandigheden bovenaan deze pagina.

Welke luchthavens zijn in de buurt van FRO?

De dichtstbijzijnde luchthavens bij FRO zijn: SDN (Sandane, 63.2 km), HOV (Orsta-Volda, 86.1 km), SOG (Sogndal, 122.2 km), AES (Alesund, 122.9 km), BGO (Bergen, 143.8 km).