Luchthavencod

CLZ

Calabozo Airport
ICAO: SVCL

Over Luchthaven Calabozo Airport

Calabozo Airport (IATA: CLZ, ICAO: SVCL) is een luchthaven in Calabozo, Venezuela.

De luchthaven opereert in de tijdzone America/Caracas. CoΓΆrdinaten: breedte 8.9247, lengte -67.4171. De dichtstbijzijnde luchthavens zijn SFD (San Fernando De Apure, 115.8 km), VLN (Valencia, 147.3 km), MYC (Maracay, 149.6 km), VDP (Valle De La Pascua, 159.8 km), PBL (Puerto Cabello, 187.3 km).

Of u nu een reiziger, piloot of luchtvaartliefhebber bent, deze pagina biedt uitgebreide informatie over luchthaven CLZ.

Lokale Tijd
Loading...
America/Caracas
Huidig Weer
Loading...
In Calabozo
Locatie
Calabozo
Venezuela
CoΓΆrdinaten
8.9247, -67.4171

πŸ• Tijdzone Vergelijking

Uw Lokale Tijd
--:--
⇄
Luchthaven Tijd (CLZ)
--:--

Luchthaven Locatie

Veelgestelde Vragen β€” CLZ

In welke stad ligt luchthaven CLZ?

Calabozo Airport (CLZ) bevindt zich in Calabozo, Venezuela.

Wat is de ICAO-code voor Calabozo Airport?

De ICAO-code voor Calabozo Airport is SVCL.

Waar bevindt zich CLZ?

CLZ bevindt zich op breedtegraad 8.92465591430664 en lengtegraad -67.4170913696289 in Calabozo, Venezuela.

In welke tijdzone ligt luchthaven CLZ?

Calabozo Airport bevindt zich in tijdzone America/Caracas.

Waar staat luchthavencod CLZ voor?

De IATA-code CLZ is de identificatie voor Calabozo Airport.

Wat is het verschil tussen CLZ en SVCL?

CLZ is de IATA-code (3 letters) en SVCL de ICAO-code (4 letters) voor Calabozo Airport.

Hoe is het weer op luchthaven CLZ?

Bekijk de huidige weersomstandigheden bovenaan deze pagina.

Welke luchthavens zijn in de buurt van CLZ?

De dichtstbijzijnde luchthavens bij CLZ zijn: SFD (San Fernando De Apure, 115.8 km), VLN (Valencia, 147.3 km), MYC (Maracay, 149.6 km), VDP (Valle De La Pascua, 159.8 km), PBL (Puerto Cabello, 187.3 km).