Luchthavencod

BJR

Bahir Dar Airport
ICAO: HABD

Over Luchthaven Bahir Dar Airport

Bahir Dar Airport (IATA: BJR, ICAO: HABD) is een luchthaven in Bahar Dar, Ethiopia.

De luchthaven opereert in de tijdzone Africa/Addis_Ababa. CoΓΆrdinaten: breedte 11.6081, lengte 37.3216. De dichtstbijzijnde luchthavens zijn DBT (Debre Tabor, 83.9 km), GDQ (Gondar, 102.1 km), DBM (Debre Marqos, 146.4 km), MKS (Mekane Selam, 183.4 km), LLI (Lalibella, 185.1 km).

Of u nu een reiziger, piloot of luchtvaartliefhebber bent, deze pagina biedt uitgebreide informatie over luchthaven BJR.

Lokale Tijd
Loading...
Africa/Addis_Ababa
Huidig Weer
Loading...
In Bahar Dar
Locatie
Bahar Dar
Ethiopia
CoΓΆrdinaten
11.6081, 37.3216

πŸ• Tijdzone Vergelijking

Uw Lokale Tijd
--:--
⇄
Luchthaven Tijd (BJR)
--:--

Luchthaven Locatie

Veelgestelde Vragen β€” BJR

In welke stad ligt luchthaven BJR?

Bahir Dar Airport (BJR) bevindt zich in Bahar Dar, Ethiopia.

Wat is de ICAO-code voor Bahir Dar Airport?

De ICAO-code voor Bahir Dar Airport is HABD.

Waar bevindt zich BJR?

BJR bevindt zich op breedtegraad 11.608099937438965 en lengtegraad 37.32160186767578 in Bahar Dar, Ethiopia.

In welke tijdzone ligt luchthaven BJR?

Bahir Dar Airport bevindt zich in tijdzone Africa/Addis_Ababa.

Waar staat luchthavencod BJR voor?

De IATA-code BJR is de identificatie voor Bahir Dar Airport.

Wat is het verschil tussen BJR en HABD?

BJR is de IATA-code (3 letters) en HABD de ICAO-code (4 letters) voor Bahir Dar Airport.

Hoe is het weer op luchthaven BJR?

Bekijk de huidige weersomstandigheden bovenaan deze pagina.

Welke luchthavens zijn in de buurt van BJR?

De dichtstbijzijnde luchthavens bij BJR zijn: DBT (Debre Tabor, 83.9 km), GDQ (Gondar, 102.1 km), DBM (Debre Marqos, 146.4 km), MKS (Mekane Selam, 183.4 km), LLI (Lalibella, 185.1 km).