Luchthavencod

ASU

Silvio Pettirossi International Airport
ICAO: SGAS

Over Luchthaven Silvio Pettirossi International Airport

Silvio Pettirossi International Airport (IATA: ASU, ICAO: SGAS) is een luchthaven in Asuncion, Paraguay.

De luchthaven opereert in de tijdzone America/Asuncion. CoΓΆrdinaten: breedte -25.2400, lengte -57.5200. De dichtstbijzijnde luchthavens zijn FMA (Formosa, 129.3 km), PIL (Pilar, 199.1 km).

Of u nu een reiziger, piloot of luchtvaartliefhebber bent, deze pagina biedt uitgebreide informatie over luchthaven ASU.

Lokale Tijd
Loading...
America/Asuncion
Huidig Weer
Loading...
In Asuncion
Locatie
Asuncion
Paraguay
CoΓΆrdinaten
-25.2400, -57.5200

πŸ• Tijdzone Vergelijking

Uw Lokale Tijd
--:--
⇄
Luchthaven Tijd (ASU)
--:--

Luchthaven Locatie

Veelgestelde Vragen β€” ASU

In welke stad ligt luchthaven ASU?

Silvio Pettirossi International Airport (ASU) bevindt zich in Asuncion, Paraguay.

Wat is de ICAO-code voor Silvio Pettirossi International Airport?

De ICAO-code voor Silvio Pettirossi International Airport is SGAS.

Waar bevindt zich ASU?

ASU bevindt zich op breedtegraad -25.239999771118164 en lengtegraad -57.52000045776367 in Asuncion, Paraguay.

In welke tijdzone ligt luchthaven ASU?

Silvio Pettirossi International Airport bevindt zich in tijdzone America/Asuncion.

Waar staat luchthavencod ASU voor?

De IATA-code ASU is de identificatie voor Silvio Pettirossi International Airport.

Wat is het verschil tussen ASU en SGAS?

ASU is de IATA-code (3 letters) en SGAS de ICAO-code (4 letters) voor Silvio Pettirossi International Airport.

Hoe is het weer op luchthaven ASU?

Bekijk de huidige weersomstandigheden bovenaan deze pagina.

Welke luchthavens zijn in de buurt van ASU?

De dichtstbijzijnde luchthavens bij ASU zijn: FMA (Formosa, 129.3 km), PIL (Pilar, 199.1 km).